2_final_0,75x.jpg

Nabídka spolupráce

Společnost Atribut Solutions s.r.o. je rostoucí projekční a architektonická kancelář zabývající se navrhováním a projektováním staveb od interiérů přes rodinné domy až po bytové a administrativní budovy.

Dlouhodobě rádi přijmeme do týmu nové šikovné projektanty, architekty a techniky. Pokud vás tak naše práce zaujala, pošlete Váš životopis na email prace@atribut.eu nebo nás kontaktujte přes formulář níže. Rádi se Vám ozveme. V současné době hledáme posily na níže uvedené pozice.

Pracovní nabídky

Asistent/ka

Pracovní náplň:

- Zajišťování chodu kanceláře (nákupy potřeb, kontrola stavů)
- Organizace a třídění dokumentů
- Komunikace se státní správou - podání, urgence
- Skenování, tisk, digitalizace
- Převážení dokumentace
- Evidence a vyřizování pošty

Nabízíme:

- Práci v mladém kolektivu
- Vytížení dle vašich možností (částečný úvazek)
- Práci na DPP, DPČ, HPP či dle domluvy
- Možnost odborného a finančního růstu
- Možnost podílet se na rozvoji společnosti
- Po zapracování čerpání benefitů

Požadavky:

- Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- Znalost práce v MS Office 365
- Řidičský průkaz skupiny B
- Organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost
- Zkušenost výhodou, nikoliv podmínkou

Další info:

- Pozice vhodná i pro rodiče na mateřské
- Nástup možný dle dohody
- Práce přímo na metru A Hradčanská

Platnost:

Projektant/ka technických zařízení budov

- Příprava projektů
- Zpracování technických částí projektů – ZTI, elektro, vytápění, chlazení, větrání
- Vypracování částečných i celých projektových dokumentací
- Koordinace projektu

Nabízíme:

- Vytížení dle vašich možností (částečný i plný úvazek)
- Práci na DPP, DPČ, HPP či OSVČ

Požadavky:

- Vzdělání technického zaměření (vhodné i během posledních ročníků studia)
- Znalost práce v Autocadu (Revit výhodou), MS Office 365
- Organizační schopnosti, samostatnost
- Praxe výhodou, nikoliv podmínkou

Další info:

- Pozice vhodná i pro studenty posledních ročníků TZB oborů.
- Práce kousek od kampusu ČVUT v Dejvicích (kanceláře na Hradčanské)

Platnost:

Kontaktní formulář

arrow&v

Děkujeme za odeslání!