top of page

Senior projektant/ka technického zařízení budov

M. Horákové 116, 160 00 Praha 6-Hradčany, Česko

Úvazek:

Plný úvazek

Náplň práce

  • Vedení týmu TZB

  • Vypracování projektových dokumentací všech stupňů, spolupráce na arch. studiích

  • Koordinace projektu s profesemi

  • Asistence při projednání na úřadech a dotčených orgánech státní správy

Požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání zaměření TZB

  • Praxe v oboru projekce TZB (ZTI, VZT, VYT/CHL, základní znalost elektro)

  • Znalost práce v CADCON (Revit výhodou), MS Office

  • Řidičský průkaz skupiny B

  • Organizační schopnosti

  • Autorizace výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

  • Práci v mladém kolektivu

  • Vytížení v rozsahu dle domluvy (plný nebo částečný pracovní poměr, externí spolupráce)

  • Možnost odborného a finančního růstu

  • Možnost podílet se na rozvoji společnosti

  • Po zapracování čerpání benefitů

Další

  • Pozice vhodná pro projektanty TZB minimálně se základními zkušenostmi z praxe

  • Nástup dle dohody

  • Práce v centru Prahy, kousek od kampusu ČVUT v Dejvicích (kanceláře na Hradčanské)

bottom of page