top of page

Senior projektant/ka technického zařízení budov

M. Horákové 116, 160 00 Praha 6-Hradčany, Česko

Úvazek:

Plný

Náplň práce

  • Vedení oddělení technického zařízení

  • Příprava a vedení projektů, práce v terénu i v kanceláři

  • Samostatné vypracování částečných i celých projektových dokumentací a studií či koncepcí

  • Koordinace projektů s klienty, profesemi a dodavateli

  • Projednání na úřadech a dotčených orgánech státní správy

  • Dohled nad realizací

Požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na TZB

  • Praxe v oboru projekce TZB (ZTI, VZT, VYT/CHL, základní znalost elektro)

  • Výhodou je znalost práce v CADCON a Revit, MS Office

  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou

  • Organizační schopnosti, samostatnost, kolegialita

  • Autorizace výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

  • Vytížení na plný i částečný úvazek

  • Práci na HPP nebo spolupráci s OSVČ

  • Možnost odborného a finančního růstu v rámci společnosti

  • Práce pro významné klienty (Vodafone, Benu, Bageterie Boulevard, Letiště Praha)

  • Možnost podílet se na rozvoji společnosti (vítáme iniciativu a nápady)

  • Po zapracování možné čerpání benefitů

Další

  • Pozice vhodná pro zájemce s alespoň základní praxí v oboru

  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

  • Práce kousek od kampusu ČVUT v Dejvicích (kanceláře na Hradčanské)

bottom of page