top of page

Senior Projektant/ka

M. Horákové 116, 160 00 Praha 6-Hradčany, Česko

Úvazek:

Plný úvazek

Náplň práce

  • Vedení projektů

  • Příprava projektů

  • Vypracování projektových dokumentací

  • Koordinace projektu s profesemi

  • Kompletace projektů

  • Asistence při projednání na úřadech a dotčených orgánech státní správy

  • Kontrola na stavbách

Požadavky

  • Vzdělání stavebního zaměření (vhodné i během doktorandského studia)

  • Znalost práce v Autocadu (Revit výhodou), MS Office

  • Organizační schopnosti

  • Praxe v oboru

Nabízíme

  • Práci v mladém kolektivu

  • Vytížení na 3-5 dnů týdně dle vašich možností

  • Práci na HPP či OSVČ

  • Možnost odborného a finančního růstu

  • Možnost podílet se na rozvoji společnosti

  • Po zapracování čerpání benefitů (služební auto, telefon, kurzy a pod.)

Další

  • Pozice vhodná pro absolventy bakalářského, magisterského a doktorandského studia s praxí během studia

  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

  • Práce kousek od kampusu ČVUT v Dejvicích (kanceláře na Hradčanské)

bottom of page