top of page

Junior projektant/ka technických zařízení budov

M. Horákové 116, 160 00 Praha 6-Hradčany, Česko

Úvazek:

Částečný úvazek / brigáda

Náplň práce

  • Příprava projektů

  • Zpracování technických částí projektů – ZTI, elektro, vytápění, chlazení, větrání

  • Vypracování částečných i celých projektových dokumentací

  • Koordinace projektu

Požadavky

  • Vzdělání technického zaměření (vhodné i během posledních ročníků studia)

  • Znalost práce v Autocadu (Revit výhodou), MS Office 365

  • Organizační schopnosti, samostatnost

  • Praxe výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

  • Práci v mladém kolektivu

  • Vytížení dle vašich možností (částečný i plný úvazek)

  • Práci na DPP, DPČ, HPP či OSVČ

  • Možnost odborného a finančního růstu

  • Možnost podílet se na rozvoji společnosti

  • Po zapracování čerpání benefitů

Další

  • Pozice vhodná i pro studenty posledních ročníků TZB oborů.

  • Nástup možný dle dohody

  • Práce kousek od kampusu ČVUT v Dejvicích (kanceláře na Hradčanské)

bottom of page