top of page

Asistent/ka

M. Horákové 116, 160 00 Praha 6-Hradčany, Česko

Úvazek:

Plný úvazek

Náplň práce

  • Administrativa (vedení pokladny, práce s ERP/CRM, příprava podkladů pro účetní)

  • Zajišťování chodu kanceláře (nákupy potřeb, kontrola stavů, asistence při jednání)

  • Organizace dokumentů (skenování, tisk, digitalizace, archivace)

  • Pochůzky (vyzvedávání dokumentace, vybírání schránky, pošta)

  • Odborná činnost (kompletace dokumentací, příprava žádostí, podání, urgence lhůt)

Požadavky

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

  • Znalost práce v MS Office 365

  • Řidičský průkaz skupiny B

  • Organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost

  • Zkušenost na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

  • Práci na DPP, DPČ, HPP či dle domluvy

  • Vytížení dle domluvy (možný i částečný úvazek příp. klouzavá pracovní doba)

  • Práci v mladém kolektivu, firemní akce

  • Možnost odborného a finančního růstu, podílení se na rozvoji společnosti

  • Po zapracování čerpání benefitů (služební telefon, sdílený služební vůz)

Další

  • Pozice vhodná i pro rodiče na rodičovské

  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

  • Práce přímo na metru A Hradčanská

bottom of page