Osobité řešení pro každého.

Žádná Vaše představa pro nás není tak malá nebo velká, abychom Vám k ní nepomohli.

Rekonstrukce

Plánujete opravit či vylepšit Vaši nemovitost a rádi byste měli vše promyšlené? Jsme tu pro Vás.

Novostavby

Máte vizi Vašeho nového projektu a nevíte kde začít? Obraťte se na nás.

Interiéry

Chcete vytvořit svůj osobní prostor ale nepouštět se do velkých stavebních úprav? I to dokážeme!

Konzultace

Přesně víte co chcete ale nevíte jak na to? I proto jsme tu pro Vás.

Naším cílem jsou kreativní a komplexní návrhy ve spolupráci s profesionály.

 

Reference

Výběr našich prací.

Rodinná vila

2016, Studie

Tento rodinný dům je navržen v moderním pojetí. Hlavní myšlenkou je velkorysost prostoru při zachování ekonomičnosti provozu a oddělení soukromé a společné části. V přízemí se nachází velká obytná místnost s odděleným kuchyňským koutem ze které je přístup na zahradu/terasu a místnost kterou lze využít
jako pracovnu. Dále pak provozní zázemí jako toaleta pro hosty, prádelna s technickou místností a šatna. V patře se pak nacházejí dva pokoje se společnou koupelnou a hlavní ložnice s koupelnou vlastní. Každý pokoj má přístup na velkou lodžii. Dům je také vybaven garáží.

Byt pro mladý pár

2015, Praha, panelové sídliště

Pro mladý pár jsme navrhli rekonstrukci bytu v panelovém domě. Hlavní požadavek na vetší koupelnu a soukromou část oddělenou od té pro hosty jsme vyřešili úpravou v dispozici. Také jsme zakomponovali spoustu dalších přání našich klientů, jako bylo umístění domácího kina, prostory pro domácí mazlíčky, velká kuchyně a další.

Rodinný dům s podkrovím

2016, Studie

Objekt je navržen s důrazem na maximální kompaktnost a přesto zachovanou vzdušnost a velkorysost v interiéru. Toho je dosaženo otevřením hlavní obytné místnosti v prostřední části až do podkroví a její prosvětlení vysokým oknem. Obytné přízemí doplňuje velká pobytová terasa, která se díky zastřešení dá využívat téměř celoročně a kryté parkování pro dva automobily s kůlnou. Provozně je dům členěn do třech částí - provozní, obytnou a klidovou. 

Byt pro rodinu

2013, Praha, činžovní dům z první republiky

Pro vícečlenou rodinu jsme připravili návrh, který respektuje jejich požadavky na oddělenost prostorů, jednoduchost a rozpočet. Snažili jsme se také zohlednit historický duch prostorů zanecháním některých původních prvků jako jsou dveře a vestavěné skříně, které se pouze zrenovovali. I nově navržená koupelna a wc se snaží nenásilně připomenout dobu vzniku domu a přitom zůstat moderní a svěží. Dohlédli jsme také na realizaci a pomohli i s vybráním doplňků do interiéru.

Přízemní rodinný dům

2016, Studie

Objekt je navržen tak, aby jeho hlavní hmota měla kompaktní energeticky nanáročný tvar. Ten je doplněn garáží a přisazenými zastřešenými terasami. Díky celkovému řešení objektu jako tří oddělených částí, které se přizpůsobují svažitému terénu jsou terasy vždy přímo na úrovni zahrady a umožňují tak nájemci přímý kontakt se zelení. 

 

Hradčanská office centre - Budova B

Milady Horákové 116, 160 00, Praha 6

Přímo nad metrem A Hradčanská

  • Black Facebook Icon
  • Instagram Atribut.eu
  • Linkedin Atribut.eu

© 2020 Atribut.eu